Profesionální servis vozů

Společnost TRENDCAR a.s. je specializovaným servisem TOYOTA a autorizovaným servisem značek SUBARU, HONDA, SUZUKI, MITSUBISHI.

Na vozech těchto značek provádíme kompletní servis, údržbu a opravy, včetně diagnostiky. Používáme originální díly, máme proškolené pracovníky, máme zkušenosti a disponujeme odpovídajícím servisním vybavením.

V našem autorizovaném servisu můžete využít prohlídky ojetého vozu na zvedáku. Prohlédnout jej můžete buď sami s vlastním mechanikem a nebo můžete využít zkušeností týmu našich mechaniků, kteří Vám s prohlídkou vozu pomohou a podají výstupní report.

Jsme smluvními opravnami pojišťoven, řešíme pojistné události, půjčujeme náhradní vozidla.

 

 


  Originální příslušenství

Ať řídíte jakýkoliv vůz, vybavit jej originálním příslušenstvím vám dá zakusit další dimenzi individuality. Každou jednotlivou část navrhuje výrobce speciálně pro konkrétní vůz, a to s tím samým smyslem pro detail, jako vyrobil vaše auto. Výsledkem je snadná instalace a absolutní garance nejvyšší kvality, spolehlivosti a funkčnosti.

Poprodejní servis - na nás se můžete obrátit vždy, když budete chtít zakoupit příslušenství, doplňky nebo se jen objednat do servisu na výměnu oleje.

Na všech našich pobočkách můžete platit hotově i čipovou nebo magnetickou kartou VISA, IPB, Maestro, Master Card, CCS.

 


  Kontaktujte specialisty

Pobočka Nový Jičín:
Prodej: 736 473 301
Servis: 731 613 330
bazar.jicin@trendcar.cz

Pobočka Olomouc:
Prodej: 739 451 538
Servis: 731 613 331
bazar.olomouc@trendcar.cz